tgoop.com/t_r_i_b_e/255
Last Update:
💥 День Чорнобиля 🌱
⚛️ Зазвичай 26 квітня згадують як чергову річницю техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка своїми наслідками забрала десятки тисяч життів. Річницю однієї з багатьох катастроф, які жертовно кладуть наші життя на вівтар електрифікації та зростання виробництва.
🕯 Проте, і так вдосталь сказано про ті жахи, що принесла нам ця аварія. Ми не любителі хвилин мовчання, бо про проблеми потрібно кричати якомога гучніше — але всі крики вже викричали задовго до нас.
🌱 Тому ми хочемо внести позитивну ноту!
🐮 26 квітня 2016 року у Зоні відчуження було створено найбільший заповідник України сьогодення — Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник! Його слоган — «Місце, де Природа може бути собою» — чудово передає те, чим зараз є ці території.
👉 Користуючись нагодою, закликаємо підписатися на канал Чорнобильського заповідника: @zapovidnyk. Дослідники постять цікаві матеріали та неймовірні фотографії тварин і рослин! 👈
🐮 У нашій статті про здичавіння ми багато посилалися на результати, які були отримані Заповідником у спостереженні за тамтешніми коровами, конями та іншими істотами, які були кинуті напризволяще колишніми власниками чи були підселені в дику Природу спеціально для здичавіння!
Так смерті десятків тисяч живих істот та наше усвідомлення трагедії дали шанс на вільне життя майбутнім поколінням.
🌀 Аварія на ЧАЕС та створення заповідника 30 років потому — чудовий приклад того, як техногенна трагедія змушує людей переглянути ставлення до Природи. Як небайдужі люди, які бачили красу відновлення дикості Полісся, добивалися признання Зони заповідником. І це історія із щасливим фіналом для всіх: для екологів Заповідника та, що найголовніше, для кожної дикої живої істоти, що тепер мирно живе на колись колонізованій людьми та машинами землі.
😍 Трохи нижче вас чекає добірка найкращих фоточок дикого Полісся за цей рік! 👇
ПЛЕМ’Я 🔥🐒
BY ПЛЕМ’Я 🔥🐒
Share with your friend now:
tgoop.com/t_r_i_b_e/255