Telegram Web
«Без зусиль» — не погана книга від автора бестселера: «Есенціалізм».

Основний концепт: як з мінімальними зусиллями отримувати максимум можливого результату.


Багато чого з цієї книги, багатьом розумним людям, може здатись банальним. Але основна ідея, про те, що слід переглянути свої стереотипи, або припущення, які тиснуть на нас і стверджують, що усе (навіть найрутинніші справи) в житті повинно бути складним та через «піт та сльози», має зміст.

В такого роду книгах, мені найбільше цікаві питання. Ось список деяких питань з книги:

Які завдання у моєму житті є дійсно важливими, а які - несуттєвими або тривіальними?
Як я можу спростити деякі із своїх щоденних завдань?
Чи є у мене завдання, які я виконую через "так завжди робили", хоча вони не приносять значущої цінності?
Які ресурси або інструменти в мене вже є, які я можу використовувати більш ефективно?
Як я можу використовувати технології для того, щоб робити роботу простіше, а не ускладнювати її?
Чи існують галузі моєї діяльності, в яких я можу отримати зовнішню допомогу або консультацію для спрощення?
Які обмеження я можу ввести, щоб допомогти собі зосередитися на важливому?
Які завдання або обов'язки я можу делегувати іншим?
Як я забезпечую регулярне відновлення для себе?
Які рішення я приймаю щодня автоматично, і як я можу їх оптимізувати?
Які деструктивні звички або обов'язки я можу виключити зі свого життя?
Чи фокусуюсь я на процесі або на кінцевому результаті? Як я можу змістити цей фокус за потреби?
Чи є я схильний до перфекціонізму? Як я можу визначити "достатній" стандарт для себе?
Які стереотипи, або припущення заважають мені сприймати завдання як прості?
Чи слухаю я своє внутрішнє "я" у виборі завдань? Чи є завдання, які мені не цікаві, але я виконую їх тільки тому, що вважаю це "необхідним"? Наскільки критичними вони є насправді?
Чи є у мене конкретна рутинна діяльність, яка вимагає багато часу й енергії, і як я можу її оптимізувати?

Книга коротка та проста.
Думаю для багатьох буде актульною.
Приїхала нам в «Kindgeek» ось така краса від «Повернись живим».

Приємно! 🤝 ♥️

Насправді це ми вдячні Вам, та ЗСУ! 🇺🇦

Дякуємо!
У мене сьогодні День Народження.

1. Якщо хочете мене привітати, то найкращий спосіб це донати для наших захисників і захисниць. Всі зібрані гроші, я переведу у «Повернись Живим». Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/971h9tuxDT 👈

2. Мені наша команда вирішила зробити подарунок, і ми зарелізили лендінг WiseWallet: https://wisewallet.ai. Тепер там можна доєднатись до «waiting list». Це продукт для управління персональними фінансами та бюджетами. Ми добиваємо останні бюрократичні моменти з AppStore та Google Play, тож сам додаток та MVP версія продукту теж скоро стане доступною.

3. Дякую. Слава Україні! 🇺🇦
1. Товариство, в мене тут недавно вийшла нова стаття на Forbes про «Banking As A Service». Про його поточний стан та майбутнє. Кому цікава тема та фінтех, запрошую почитати: тут.

2. Дуже дякую за вашу активність у долученні до WiseWallet «waiting list». Кому цікаво і хто ще не встиг, залишайте свій емейл тут: https://wisewallet.ai.
Ще раз дякую усім за привітання! Як і обіцяв «подарунки» на мій День Народження перевів у «Повернись живим».

Скинули на банку: 47 726 грн.
Я заокруглив та збільшив суму до: 100 000 грн.

Дякую Силам оборони України! 🇺🇦
Друзі підприємці та стартапери, якщо думаєте про те, який новий проєкт почати, то тут YCombinator в матеріалі: «Запит на стартапи» підготував вам буквально «ключові слова» по категоріях та вертикалях.

Цікавий список, збережіть собі.
В світлі ажіотажу і потенційного нового булрану по крипті, рекомендую подивитись фільм: «Trust No One».

Це історія про жадність та професійного скамера, який виглядав, як візіонер та гік, а фактично побудував проєкт (криптобіржу), з такою архітектурою, щоб відразу виводити гроші на свої потреби: трейдити, гемблити, купувати яхти. Трейдер з нього виявився такий собі, і $250 мільйонів​​ різних людей «пропали безвісти».

Хороше нагадування, що досі більшість криптопроєктів та шиткоїнів це історія про жадність та бажання просто заробити грошей на хом'яках, радше ніж про технології чи «змінити світ на краще».

Будьте обережні, не ризикуйте сумами більшими за ті, про які готові одразу забути.
No financial advice.
Якщо ви раптом захочете побавитись в Шерлока, або вам буде необхідно знайти людину по її фотографії з відкритих джерел в інтернеті, то окрім «Google Images» (який працює так собі), можете спробувати ці два сервіси:

https://facecheck.id - поки безкоштовний, ставить вас чергу і заставляє трохи чекати, але дає не погані результати.

https://pimeyes.com - платний, працює швидше
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Розробка програмного забезпечення ПОМИРАЄ?

Розробка програмного забезпечення точно: трансформується. Можливо класичний «кодинг» доживає свої останні роки, чи навіть місяці. І це не про слова CEO Nvidia про те, що АІ замінить розробників. Це занадто спрощено, він не замінить розробників, він повністю трансформує індустрію, підходи та стандарти. Ми уже це відчуваємо в Kindgeek, і бачимо потребу адаптації: критично швидкій адаптації. Багато компаній цього не встигнуть зробити, і закриються, а ті кому вдасться: стануть кращими, продуктивнішими.

На відео новий приклад: Devin — AI розробник. Він пройшов співбесіди з провідними компаніями, та легко виконав тестові завдання на Upwork.

Devin може створювати та розгортати додатки наскрізно.

Devin може тренувати власні АІ моделі.

І ще багато іншого. Ми поки не тестували його, і я просто переповідаю заявлений маркетинг компанії розробника, але очевидно, що рано чи пізно: це станеться, і потрібно бути готовими до цього. 👇
Дуже круте та коротке відео про основи AI: «Generative AI in a Nutshell — як вижити та процвітати в епоху ШІ» автор Henrik Kniberg. Відео розкриває поняття генеративного штучного інтелекту, його потенціал та вплив на суспільство та бізнес.

Тези з відео:

ШІ, як нова ера у технологіях: комп'ютери, які раніше були лише розширеними калькуляторами, зараз мають здатність вчитися, аналізувати та комунікувати, виконуючи креативну/інтелектуальну роботу, яку раніше могли робити тільки люди.

Розвиток навичок взаємодії з ШІ: Ефективне спілкування з ШІ «Promt engineering», стає ключовою навичкою у взаємодії з ШІ, відповідно у житті: нарівні з читанням та письмом.

Примітивна метафора, що користування ШІ це, як те, що у вас в підвалі Ейнштейн, який має миттєвий доступ до суми всіх людських знань і може відповісти на будь-яке ваше питання.

Відео тут.

Український переклад тут.
Сьогодні 100 днів без алкоголю, тобто це означає, що останній раз я пив, ще в 2023 році.

Загалом це моя практика, яку практикую уже 10 років. Кожного року організовую для себе 100 днів без алкоголю. Я не скажу, що в інші дні року, я прямо багато п'ю, проте чіткий період в майже три з половиною місяці «точно без»: це інше.

В контексті народження дитини, це узагалі одне з найкращих рішень, при дефіциті сну, особливо в перші три місяці.

Я розумію, що для тих, хто взагалі не вживає, це може звучати смішно та не зрозуміло. Але для усіх інших: рекомендую. 🙂
Сьогодні всесвітній день книги + мої іменини, користуючись нагодою, хочу сказати, що я почав роботу над подкастом про КНИГИ, бізнес та ідеї.

Можливо зараз не найкращий час для старту подкасту, і не знаю чи хтось взагалі це буде слухати. Але в певний момент зрозумів, що у мене уже занадто багато нотаток з книг, які я читаю та аналізую, і ними потрібно ділитись. Зараз матеріалу уже написано на 4 епізоди. Далі запис. Це соло подкаст, з аналізом книг/ідей + інтерпретація в контексті особистого досвіду.
Загалом хочу записати 10 епізодів, і подивитись на результат та чи варто продовжувати. Якщо все піде за планом, то перший епізод з'явиться в середині/кінці травня.

Якщо комусь цікаво, напишіть "+" в реплаї. Напишу, як буде готово.
Продуктова Українізація

Впевнений, що ви знайєте про Linktree сервіс генерації мультипосилань, який юзають багато блогерів, ютуберів, подкастерів. У 2023 році держспецзв'язку, до речі, блокувала його на час через те, що шахраї юзали його для фішингу.

Одним словом, є крутий український аналог: Mypag.io. Команда зі Львова, користуйтесь.
Або тут, ще більше деталей: https://mysignature.io/link-in-bio.

Мої лінки. 👈
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
З Днем Народженням, Львів! ❤️

Рідне місто – це карта. Карта твоїх спогадів, де позначками на конкретних місцях відміченні твої «вперше». Ти пересуваєшся по ньому зі своїм внутрішнім компасом, інтуїтивно шукаючи та відвідуючи місця де тобі було добре, і свідомо оминаючи ті де було погано.

В таких місцях відчуваються фантомні болі дитячих травм, необов’язкових комплексів, для когось вони перетворюється на символічні «місця сили» де можна порефлексувати та позгадувати минуле, для когось стають табу та сірою зоною.

Рідне місто це там де ти більше, ніж просто житель: рідне місто пам'ятає тебе, воно розуміє, та впізнає. Рідне місто це там де ти відчуваєш приналежність, це тонке романтичне та трепетне відчуття: єдиного цілого з чимось більшим за тебе.

Це відчуття може бути оманою, пошук його, можливо навіть може нашкодити твоїм планам та цілям, але від цього воно не перестає бути менш прекрасним.

Місто це твої люди. Місто пусте без них. В твоїй версії міста усе зовсім по іншому ніж в реальності. Тут і досі живуть люди, яких насправді тут давно немає, проте для тебе вони назавжди залишились жителями цього міста, символами якихось ситуацій, та етапів твого життя.

Твоя версія міста — це ті вулиці та будинки з якими в тебе є емоційний зв’язок та спогади.

Місто де ти живеш — частина тебе, як і ти частина його. І співрозмірність вмісту одного в іншому, пропорція: залежить від твого особистого масштабу. Рідко люди бувають більшими за міста, проте коли хтось залишив настільки сильний імпринт в якомусь з міст це помічають усі, і вони назавжди стають його атрибутом доповненням, частиною.

P.S — текст мій, запис з щоденника. Відео, перше відео нашого проєкту «Lvivland», йому уже 6 років.
Cьогодні записав два епізоди свого подкасту «Flow». Формат 15–30-хвилинний розбір книги, ідеї, концепту чи статті, які мені цікаві:

Епізод #0 - «Для чого?» Така коротка міні інструкція, та відповідь для чого мені ця історія.
Епізод #1 - «Антикрихкість» - Насіма Талеба.

Буду збирати емейли для розсилки (що?! Емейли? Так хтось робить в Україні? :))

Сайт пиляється. Епізоди ще будуть зводитись/мастеритись, але думаю до 15 травня встигнемо зарелізити перший епізод. В травні точно.

Якщо хочете послухати коли вийде епізод, поставте «+», або напишіть свій email в реплаї, нагадаю в день виходу.
🙂🤝
Для мене, зазвичай, самі питання та їх формулювання є цікавішими за відповіді. Якщо перенести це на взаємодію з АІ, то самі промти є ціннішими за відповіді ЧатДЖПТ.

В цьому контексті, було б дуже цікаво побачити пошукову історію ЧатДЖПТ найкращих у своїй справі.

Ну наприклад, що і як питав в АІ: Чарлі Мангер, Насім Талеб, Джеф Безос, Даніел Канеман, Сем Альтман і так далі? Зрозуміло, що це не реально.

Але повертаючись до запитань, які промти використовуєте в спілкуванні з ЧатДЖПТ? 🙂

Дещо, що використовую я: тут.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як і обіцяв, сьогодні реліз першого епізоду мого подкасту «Flow: про книги, бізнес та ідеї». 📚

«Як використовувати концепт Насіма Талеба «Антикрихкість» у бізнесі та житті?»

Зараз моя основна мета: це зібрати 1000 підписників/слухачів, це дасть мені зрозуміти, що є зміст продовжувати та розвивати проєкт.

Алгоритми подкаст платформ працюють так, що дуже важливим є: глибина прослуховування, оцінка, підписка та поширення. Тому друзі, будь ласка, допоможіть мені з цим тут:

- YouTube;
-
Apple Podcast;
-
Spotify.

Буду щиро вдячний за ваше прослуховування, підписку, оцінку та поширення.🤝

Окрім цього, для мене найкращим результатом в контексті цього подаксту буде те, що якусь з цих ідей ви почнете використовувати у своєму житті.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Друзі, Ви встигли вивести мене в ТОП 1 в «Apple Podcast» в категорії «Бізнес» ще до закінчення робочого дня!

Дякую ❤️🫶

Хто ще не встиг, послухайте тут, і якщо сподобається, будь ласка, залишіть оцінку та відгук:

«Антикрихкість»
📚Ну що вам сказати, друзі.. Ви, за не повну добу, вивели мій подкаст «Flow: про книги, бізнес та ідеї» в ТОП #3 по Україні у всіх категоріях (!!!) на Apple Podcast.

Також «Flow» #1 в категоріях:
- Business
- Management

Якщо відверто, я в шоці. Дуже дякую Вам за це, за прослуховування, реакції, та фідбек!

Зрозуміло, що це тільки початок, і далі важлива системна робота, бо як «залетів в топ» та можна і «вилетіти», але це мотивує, і підтверджує, що до проєкту є інтерес.

🎧 Хто ще не встиг прослухати та оцінити, це можна зробити тут:

-
Apple Podcast;
-
Spotify.
- YouTube;

Епізод #1 на тему: «Як використовувати концепт Насіма Талеба «Антикрихкість» у бізнесі та житті?».

Ще раз дуже дякую усім вам. ❤️
2024/05/17 13:21:06
Back to Top
HTML Embed Code:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function pop() in /var/www/tgoop/chat.php:243 Stack trace: #0 /var/www/tgoop/route.php(43): include_once() #1 {main} thrown in /var/www/tgoop/chat.php on line 243