Telegram Web
Бажаєш заробляти від 30 тисяч гривень на місяць, навіть не маючи реального досвіду роботи? Тоді поспішай, адже у тебе з'явилася унікальна можливість отримати «offer» ще до кінця 2023 року!
Лише цього літа ми відкриваємо позачерговий набір на нашу програму інженерного розвитку⚙️🔩🔧, оскільки нам потрібно все більше інженерів для розширення наших проектів!

Це означає, що вже в червні всі мешканці столиці зможуть почати покращувати та систематизувати свої технічні навички або освоювати їх «з нуля» під керівництвом наших фахівців з навчання не через екран монітора, який всім вже набив оскомину, а прямо наживо у «класі».
Як завжди, наша технологія навчання складається з мінімуму теорії (винесена на самостійне вивчення) та максимуму практики, включаючи роботи у командах, у тому числі з експериментальними стендами!

Зверніть увагу: наша програма відкрита як для студентів, так і для практикуючих інженерів. Навчання – безкоштовне!
Як і завжди всі, хто закінчив нашу підготовку, матимуть можливість обійняти інженерну посаду у нашій компанії, яка передбачає роботу в проектах американської Boeing Commercial Airplanes.

Щоб зареєструватися, вам потрібно написати ЕСЕ, розповівши, як ви бачите своє інженерне майбутнє, та заповнити ФОРМУ.
Поспішайте, реєстрація триватиме лише до 12 червня (включно), оскільки заняття розпочнуться вже з 17 червня!

Подробиці про нашу програму можна прочитати тут, а усі нюанси такої підготовки, що відбувається у Києві, можна дізнатися осьде.
Якщо вам цікаво, як та за допомогою чого ми пожвавлюємо наше навчання, завітайте сюди (обережно, це Інстаграм!😁), а ось тут можна дізнатися більше про нас та наші умови роботи.

Залишились питання?
Пишіть нашим спеціалістам з навчання @Yuliia_Bielikova та @Oleksiy_Tretyakov!
11 червня 1926 року піднявся у повітря перший американський масовий суцільнометалевий пасажирський літак, розроблений компанією… Ford!
Так, виявляється, Генрі Форд не тільки творець автомобільної промисловості США, але ще й один із «будівників» американських комерційних перевезень.
Отже, зустрічайте Ford Trimotor!

Історія цього дуже вдалого «лайнера» почалася у 1925 році, коли син 62-річного Генрі Форда - Едсель Форд – переконав батька вкласти гроші у розвиток масового пасажирського авіатранспорту та купити невелику авіаційну фірму Stout Metal Airplane Company, що мала на той час досвід будівництва непоганих одномоторних металевих аеропланів.
Явною проблемою було те, що вони не мали жодного уявлення, які саме слід будувати літаки, щоб обійти конкурентів, які вже випускають машини. Проте Форди не були б собою, якби не знайшли дуже вишукане рішення цієї проблеми!

У результаті Ford Trimotor вийшов дуже летким, надійним та економічним літаком. Не дивно, що попри «велику депресію», що почалася у США, він був побудований у дуже помітній для того часу кількості - 199 штук.
Більш того у 1931 році Ford Trimotor на деякий час став єдиним дозволеним до експлуатації авіалайнером у США!

Бажаєте дізнатися, як їм це вдалося?
Читайте черговий історичний нарис на нашій сторінці у Facebook!
Нагадуємо, що для цього вам необов'язково бути користувачем цієї соцмережі. Розумний Телеграм покаже вам нашу історію і так – у вбудованому браузері.
Нещодавно 🔟 чергових випускників нашої програми інженерного розвитку вдало пройшли співбесіди та отримали пропозиції обійняти у нашій компанії посаду «stress analyst» зі стартовою зарплатою 3️⃣0️⃣ тисяч гривень на місяць.
Сьогодні ж настала черга поділитися їх власними враженнями від навчання у нашому центрі, адже вони стануть у пригоді, як нам, так і всім охочим покращувати свої вміння з нашою допомогою, які можуть приєднатися до нового циклу навчання вже буквально через тиждень!

Перш за все, бажаємо звернути увагу, що завжди виступали та виступаємо за всебічний максимально об'єктивний аналіз нашої діяльності в усіх напрямках. Тому ми не маємо, і ніколи не матимемо цензури. Наші слухачі розповідали все, що вважали за потрібне, зазначивши, як сильні сторони курсів, так і їхні вади, над усуненням яких нам слід працювати.
Нижче ми наводимо деякі цікаві витяги з них.

«Я начал посещать учебный центр еще до начала занятий на курсах и был впечатлен встречей с людьми, которые действительно увлечены и стремятся развиваться самостоятельно, а не просто выполнять указания»
«Ці курси як університет, яким він має бути: із вивченням теорії, проведенням дослідів, обговоренням інженерних наук з іншими слухачами та кураторами. Пройшовши курси отримуєш розуміння що і для чого потрібно в інженерній справі, а не просто заучуєш і рахуєш формулки»
«Подход к обучению на этих курсах очень сильно отличается от того, что я встречал раньше. Судя по фильмам и рассказам очевидцев, он больше приближен к обучению в сильных западных университетах»
«Я проходил в университете только теормех и инженерную графику. А про сопромат я не знал ничего, кроме того, что это скучно, со слов моих знакомых. Как потом оказалось, это скучно только в универе»
«Перше, що мене здивувало, що всю теоретичну інформацію ми мали опрацьовувати самостійно, що спочатку було на мою думку не зручно. Але на справді це хороший досвід, адже таким чином нам показують, як правильно вчитися/отримувати інформацію та готують до самостійної роботи в майбутньому»
«Я попала на курсы лишь на последнем году университета, наконец задумавшись о том, что сам документ об окончании ВУЗа еще не гарантирует трудоустройства, а реальных знаний после 3-х лет чисто дистанционного обучения у меня не было. Я в принципе не представляла, чем должна заниматься, а отсутствие общения хоть с кем-нибудь примерно из моей отрасли не давало мне понять даже масштаба пробелов в моих знаниях»
«Вначале мне казалось, что можно приходить только на занятия несколько раз в неделю и этого хватит. Но те, кто занимались на курсах каждый день, имели больше знаний и умений чем я, это меня и замотивировало посещать учебный центр намного чаще»
«Відвідувала я не лише основні заняття, а й постійно приходила додатково займатися: готувалася до практик, працювала зі спеціалістами з навчання, з іншими студентами готувала та проводила досліди. Я вважаю, що саме ці три аспекти і зіграли основну роль у становленні моєї кваліфікації…»
«Резюмируя … личный опыт и опыт теперь уже коллег, можно сказать следующее: эти курсы, со всеми их недостатками, - лучшее что есть в Украине сегодня. Наши "топовые" ВУЗы уже и рядом не стоят»

Ви могли помітити, що серед наведених цитат немає гострих зауважень, хоча ми їх анонсували. Але ж кожна пташка свою пісню співає!
Тому заради знайомства з нашими недоліками вам таки доведеться трохи попрацювати та перейти за посиланням. Що ж, критичне мислення завжди було витратною справою, саме тому ним і користується так мало людей…

Нагадуємо, що реєстрація на нове навчання закінчується вже 12.06 (у цей понеділок!), тож не бариться записатися на нове навчання, щоб мати можливість отримати першу зарплатню ще до кінця 2023 року!
12 червня 1994 року здійснив перший політ вславлений «triple seven» - найбільший у світі двомоторний пасажирський літак з турбовентиляторними двигунами – Boeing 777, який багато експертів називають найкращим реактивним далекомагістральним авіалайнером ХХ сторіччя.

Літаки Boeing 777 здатні перевозити від 305 до 550 осіб, залежно від конфігурації салонів, та мають дальність польоту від 9 до 17 тис. кілометрів. Загалом випущено майже 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ цих лайнерів та, попри такий масштаб виробництва, за 27 років експлуатації у катастрофі з усіма пасажирами загинув лише один борт!

Попри такі чудові показники ефективності, американський концерн не збирається спочивати на лаврах, тому у 2020 році піднявся в небо Boeing 777Х, який, як і його молодший брат - Boeing 787, - отримав нове композитне крило більшого подовження.

Епідемія коронавірусу (а також проблеми з новим мотором, що виникли у його розробника) внесла значні корективи у розвиток цієї визначної лінійки авіалайнерів.
Будівництво «звичайних» В777 було закінчено у 2021 році, тож зараз триває випуск лише його вантажних версій 777-200F.
При цьому FAA (Федеральне авіаційне управління) – головний регулюючий орган США – повідомило, що очікує на закінчення сертифікації 777Х до кінця 2023 року.
У зв'язку з цим Боїнг заявив, що підготовку виробництва нових машин буде зупинено до цього моменту, а їх експлуатація в авіакомпаніях буде запущена з початку 2025 року.

P.S. Більше про Boeing 777Х, розроблений за участю інженерів нашої компанії, ви можете дізнатися з іншої нашої замітки, а ось тут та тут можна прочитати інтерв'ю з деякими нашими фахівцями, які займаються його проектуванням та виробництвом.
Реєстрацію на традиційну спільну з КПІ програму дуальної підготовки магістрів для нашої компанії розпочато!
Ви маєте можливість навчатися за двома освітньо-професійними програмами на вибір:
«Динаміка й міцність машин» або «Технології машинобудування».

Хто може взяти участь?
Учасником програми може стати той, хто вже має або матиме до кінця липня диплом бакалавра будь-якого технічного ЗВО України.

Як стати учасником програми дуальної підготовки магістрів та почати роботу у наших проектах?
⚙️ заповнити реєстраційну форму.
⚙️ виконати вимоги щодо зарахування до магістратури в КПІ.
⚙️ успішно пройти співбесіду для зарахування на посаду інженера з міцності або інженера-технолога.
⚙️ отримати рекомендацію нашої компанії для участі в магістерській програмі.
⚙️ розпочати роботу на посаді інженера Прогрестех-Україна.

Детальна інформація про програму.

Виникли питання?
Пишіть у Телеграм нашому координатору @KaterynaBarandych!

P.S. Дати проведення співбесід будуть повідомлені зареєстрованим претендентам додатково.
19 червня 1912 року відбулося показове випробування першого у світі ранцевого парашута, який спроектував російський винахідник Гліб Котельников. Доля цього винаходу є повчальною та типовою для майже будь-яких прогресивних розробок, створених у країнах третього світу. Тому, користуючись нагодою, ми хочемо розповісти про це нашим читачам.

Почнемо з того, що неодноразові спроби створити парашут робилися ще з другої половини 18 століття.
Вони увінчалися успіхом у 1797 році, коли був здійснений перший вдалий стрибок з парашутом. Відтоді, у 19 сторіччі, вони епізодично застосовувалися повітроплавцями, що літали на повітряних кулях.
1 березня 1912 року в історії розвитку парашута була відкрита наступна сторінка: перший вдалий спуск вже з літака. Авіатори експериментували з ними не заради цікавості - аероплани будували за натхненням, тож вони часто руйнувалися при маневрах. Чи не менше аварій та катастроф було викликано постійними відмовами ненадійних двигунів. Так, якщо у 1909 році загинуло 4 льотчики, то вже у наступному - 24, а через кілька років щороку розбивалися на смерть вже сотні пілотів!

Однак всім цим парашутам, які мали вже майже класичну конструкцію купола, були притаманні два великих недоліки - вони не могли компактно складатися, тому, не могли бути заздалегідь надітими на льотчиків, а також зовсім не мали системи керування, що робило посадку на них дуже ризикованою справою.

Обидві ці вади якраз й усунув Котельников!
Здавалося б, такому винаходу мали надати зелене світло в усіх інстанціях та нові парашути повинні були негайно отримати усі льотчики Російської імперії!
Але ж, де там!

Бажаєте дізнатися, що ж сталося та чому сьогодні прізвище Котельникова, як і парашут його системи, відомі лише фахівцям та найвідданішим фанатам історії авіації?
Тоді читайте продовження нашої розповіді на нашій офіційній сторінці у Фейсбуці!
Нагадуємо, що для цього вам необов'язково бути користувачем цієї соцмережі. Розумний Телеграм покаже вам нашу історію і так – у вбудованому браузері.
Може здатися, що ера героїчних авіаторів та їх фантастичних рекордів назавжди залишилася у минулому - на зорі авіації.
Але це не так!

Наприклад, 26 липня 2016 року закінчилася перша у світі кругосвітня повітряна подорож пілотованого літака на сонячній енергії. Подолавши 42 тисячі кілометрів, літак з розмахом крила Boeing 777 та вагою звичайного автомобіля показав людству, на що здатна зелена енергетика вже сьогодні!

Щоб облетіти навколо Землі, Solar Impulse 2 знадобилося зробити 17 перельотів, а також пролетіти над трьома морями та двома океанами. Пілотували цей цікавий апарат швейцарський психіатр, повітроплавець ще з діда-прадіда Бертран Пікар та військовий пілот Андре Боршберг.
Одним з рекордів, які були встановлені на цьому надзвичайно оригінальному апараті, була тривалість польоту з однією людиною за штурвалом. Сонячний літак, який пілотував Андре Боршберг, пробув у повітрі без посадки та дозаправлення 120 годин!
Всього ж за час перельоту було поставлено 19 світових рекордів, а сонячні батареї згенерували 11 МВт⋅г електроенергії.

Розмах крила літака досягає 72 метрів, а його маса - лише близько 2.3 тонни. Під крилом Solar Impulse 2 знаходяться чотири електромотори потужністю 17 к.с. кожен, а діаметр їх дволопатевих пропелерів - цілих 4 метри!
Двигуни використовують енергію від 17 248 сонячних батарей, розташованих на всіх горизонтальних поверхнях планера, та мають місткість до 38 КВт⋅г.
Максимальна швидкість польоту при цьому становить 140 км/г.
Загальна вартість проекту - 115 млн. євро.
Бажаєш заробляти від 30 тисяч гривень на місяць, навіть не маючи реального досвіду роботи? Тоді поспішай, адже у тебе з'явилася унікальна можливість отримати «offer» ще до кінця 2023 року!
Лише цього літа ми відкриваємо позачерговий набір на нашу програму інженерного розвитку⚙️🔩🔧, оскільки нам потрібно все більше інженерів для розширення наших проектів!

Це означає, що вже у липні всі мешканці Дніпра зможуть почати покращувати та систематизувати свої технічні навички або освоювати їх «з нуля» під керівництвом наших фахівців з навчання не через екран монітора, який всім вже набив оскомину, а прямо наживо у «класі».
Як завжди, наша технологія навчання складається з мінімуму теорії (винесена на самостійне вивчення) та максимуму практики, включаючи роботи у командах, у тому числі з експериментальними стендами!

Зверніть увагу: наша програма відкрита як для студентів, так і для практикуючих інженерів. Навчання – безкоштовне!
Як і завжди всі, хто закінчив нашу підготовку, матимуть можливість обійняти інженерну посаду у нашій компанії, яка передбачає роботу в проектах американської Boeing Commercial Airplanes.

Щоб зареєструватися, вам потрібно заповнити ФОРМУ.

Поспішайте, реєстрація триває лише до 29 червня (включно), оскільки заняття розпочнуться вже з 3 липня!

Подробиці про нашу програму можна прочитати тут, а усі нюанси такої підготовки, що відбувається у Дніпрі, можна дізнатися осьде.
Якщо вам цікаво, як та за допомогою чого ми пожвавлюємо наше навчання, завітайте сюди (обережно, це Інстаграм!🙃).

Залишились питання?
Пишіть нашому координатору @alinka_zi!

P.S. Ось тут можна дізнатися більше про нас та наші умови роботи.
29 липня 1958 було створено Національне управління з аеронавтики та вивчення космічного простору (NASA).
Виникнення космічного агентства було зумовлено усвідомленням деякого відставання від СРСР після запуску першого штучного супутника Землі. Раніше, у лютому того ж 1958 року з'явилося агентство DARPA, багато ідей якого також були передані NASA.

Користуючись нагодою, бажаємо поділитися з вами дуже хорошим оглядом найбільш визначних проектів, які створювало NASA. Особливо цікаво, що їх історія дається не сама по собі, а у прив'язці до політичних перипетій епохи та питань бюджетного фінансування.
Розуміння логіки діяльності NASA дозволяє краще представляти майбутні перспективи космічних програм США, а значить, також й всього людства. Адже саме ця країна дотепер є «локомотивом» позаземних досліджень, на які рівняються інші великі гравці космічного змагання, що не стихає дотепер, хоч уже й з іншими учасниками!

Як завжди, представимо вам короткий зміст цієї публікації, щоб бажання прочитати її стало у вас зовсім непереборним:
1️⃣ 1962 рік: становлення агентства. НАСА у ролі наздоганяючих.
2️⃣ 1970 рік: «moonshot» - перегони до Місяця.
3️⃣ 1984 рік: «space shuttle» - спроба зробити дійсно багаторазовий та дешевий космічний літак.
4️⃣ 2004 рік: космічна станція «Freedom» - нелегкий шлях до МКС.
5️⃣ 2010 рік: програма «Constellation» - подорож до зірок, другий підхід до снаряда.

P.S. Як і будь-яка інша серйозна організація, агентство виникло не на порожньому місці, а було створено шляхом реорганізації Національного консультативного комітету з повітроплавання, що існував вже багато років (National Advisory Committee for Aeronautics: NACA).
30 червня 1968 року піднявся у небо перший у світі надважкий транспортний літак, який дотепер є й наймасовішим апаратом цього класу - Lockheed C-5 Galaxy.

Нам здається, що це хороший привід познайомити вас з історією появи настільки неординарної машини. Адже саме у неї було реалізовано безліч технічних новацій, які здаються нам тепер звичними.
Водночас вона виявилася дуже яскравим прикладом того, наскільки дорого (у прямому сенсі!) коштують інженерні помилки в аерокосмічній галузі.

Заінтриговані? Тоді читайте нашу розповідь про американську Галактику у офіційній спільноті Facebook!
Нагадуємо, що для цього вам необов'язково бути користувачем цієї соцмережі. Розумний Телеграм покаже вам нашу історію і так – у вбудованому браузері.
1 липня 1931 року відбувся перший комерційний політ прообразу широкофюзеляжних двопалубних авіалайнерів - Junkers G.38.
Створений під керівництвом талановитого німецького інженера Ернста Цінделя, G.38 мав двопалубний фюзеляж та величезне товсте крило, типової для фірми Junkers ферменої конструкції, у передній частині якого розміщувалися додаткові пасажирські кабіни.

G.38 став першим у світі важким літаком з крилом великої відносної товщини, «працюючою» обшивкою з алюмінію та оснащеним флаперонами (елеронами, що мають можливість працювати як закрилки). На момент свого першого польоту (1929 рік) він був також й найбільшим у світі пасажирським літаком (злітна вага до 24 т, корисне навантаження - до 6 т).
Водночас він виявився одним з останніх літаків, створених за ідеологією тихохідного океанського лайнера з «каютами» для багатих пасажирів, а не швидкого «автобуса» для усе більш численного середнього класу.
У результаті, з початком його експлуатації виявилося, що час подібних машин йде в минуле, тому було побудовано тільки два таких літаки.

Історія Junkers G.38 - черговий яскравий приклад того, як блискуча інженерна розробка може виявитися непотрібною через неправильну економічну модель її застосування.
2025/07/04 07:51:30
Back to Top
HTML Embed Code: