Telegram Web
Forwarded from Max Mykhaylenko Maxline
Ну що ж, Усик зібрав усі можливі титули і вперше з 1999 року (після Ленокса Льюїса), як пишуть спеціалісти, став таким абсолютним світовим чемпіоном у важкій вазі, чий статус "не може бути піддано сумніву". Момент світової історії.
Forwarded from Max Mykhaylenko Maxline
До речі, свіжі удари по Новоросійську можуть зупинити і казахський експорт нафти. Бо Астані треба ворушитися швидше - будувати трубу під Каспієм, створювати флот.
Forwarded from Max Mykhaylenko Maxline
Хусіти поцілили по танкеру, який віз російську нафту до Китаю. Важко мати таких союзників, які 24/7 жують наркотичну речовину кат.
Forwarded from Max Mykhaylenko Maxline
Загибель президента ІРІ Раїсі та частини керівництва країни на борту російського гелікоптера вочевидь є вказівкою Надприродного на хибність обраного цією державою шляху - співучасті у злочинах проти людства. 85-річний Хаменеї лишився без наступника, а спадкова передача влади в Ірані неможлива. Гелікоптер врізався у гору. Як і сам Іран у 1979 році.
Forwarded from Max Mykhaylenko Maxline
У Москві якась паніка через вдалу операцію Гелі Коптер, за словами іранського посла його запрошували на зустріч із топ-сановниками із Путіним включно. Що ж, комплекс мотивів для паніки має місце. Особливо після провалу на китайському напрямку (80% платежів стоять). І недавньої наради з питань ОПК, на якій президент "Ростєх" Сєргєй Чємєзов озвучив: розширення виробництва неможливе, заводи галузі збиткові (це при тому, що вони отримують 70% всього оборонного бюджету, 30% - зарплатня і забезпечення). Відповідно, цифри зростання - дуті, в економіці - перегрів (незабезпечена товарами емісія), і весь букет проблем, давно проговорених, характерних для СРСР другої половини 80-х. Здавалося би - нафта недешева, раби покірні і беруть рублі, контрабас так чи інакше, йде, чого ж іще хотіти? Що не так? Так, та не так: за нафту мало хто розалачується у ВКВ, щоб не потрапити під санкції, а на рупії, юані, діргами, нігри та топінамбури - не розгуляєшся. Довелося заборонити експорт бензину, видобуток нафти у РФ - на 10-річному мінімумі (а ВВП - на рівні 13-річної давнини). Продавати газ нема куди - китайці купляють нижче собівартості видобутку (фактично, дещо заробляється лише на зрідженому). Навіть якщо ми винесемо за дужки імпортний компонент, витрати на війну становлять трильйон рублів на місяць, або 36% усіх витрат, запланованих бюджетом поточного року. При цьому запроваджуються санкції проти металургії та урану (останнє ставить "Росатом" на чергу після збанкрутілого "Газпрому"). Так, економіка ще не розвалюється як радянська, завдяки ринковому сегменту і жорсткій монетаристській політиці - вона гнучкіша, витриваліша, але контрабанда дорожчає, а центробанк і мінфін все гучніше кажуть про межу їхніх можливостей як щодо стримування інфляції (вже вдвічі вище прогнозу - 8%) так і стимулювання (стагнація нерухомості, логістики, інфрастури). Добре живуть лише системні банки, які перекачують бюджетні гроші до "Ростеху" та жменьки інших підрядників МО. Білоусова ж поставили, насамперед, для жорсткої оптимізації витрат МО РФ. Генералітетові це точно не сподобається. І без того настрій так собі, а тут ще й іранські брати врізалися у скелю...
2024/05/20 08:01:41
Back to Top
HTML Embed Code:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function pop() in /var/www/tgoop/chat.php:243 Stack trace: #0 /var/www/tgoop/route.php(43): include_once() #1 {main} thrown in /var/www/tgoop/chat.php on line 243