Telegram Web
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!!

Сет народилася рабинею та втекла до вільного штату Огайо, але й вісімнадцять років по тому не почувається вільною. Вона пережила немислиме й не збожеволіла, проте досі перебуває в полоні спогадів про «Милий Дім», прекрасну кентуккську плантацію, де сталося стільки жахливих речей. У будинку № 124, де зараз мешкає Сет із донькою Денвер, переплелися минуле й сьогодення, реальне та містичне, думки й почуття колишніх і теперішніх пожильців. Жінку переслідує привид її дитини, яка померла безіменною і на надгробку якої викарбувано єдине слово: «Кохана».

Натхненна історією рабині Маргарет Гарнер, лауреатка Нобелівської та Пулітцерівської премій Тоні Моррісон присвятила роман понад шістдесяти мільйонам чорношкірих невільників і їхніх нащадків, загиблих від трансатлантичної работоргівлі.
​​Запрошуємо відвідати наш стенд на фестивалі Книжковий арсенал 💙💙💙

Ми вже чекаємо на вас 💙
Нагадуємо про наші новинки 💙💙💙
​​Гарного вечора п‘ятниці 🥰
​​Сьогодні в рамках фестивалю Книжковий Арсенал відбудеться автограф-сесія Василя Добрянського!

Чекаємо вас о 14:30 на стенді видавництва Фабула 💙
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!

📘«Український Мультифронтир. Нова схема історії України (неоліт — початок ХХ століття)» Сергій Громенко

Здається самоочевидним, що розташування України на перехресті Заходу, Півдня і Сходу (комплексів культур, релігій, соціально-економічних моделей і політичних режимів) впливає на її минуле, сьогодення і майбутнє. Однак лише на початку ХХ століття українські вчені почали всерйоз цікавитися цим феноменом і, на жаль, до початку ХХІ століття так і не вивчили його ґрунтовно. Натомість саме дослідження Мультифронтиру — «перехрестя погранич» — не лише дозволить глибше зрозуміти українське минуле, але й допоможе краще впоратися із проблемами сьогодення — зокрема, подолати постколоніальні комплекси народу-­жертви, бездержавного або навіть антидержавного народу тощо. З іншого боку, завдяки концепції Мультифронтиру стають зрозумілішими легендарна українська волелюбність та інклюзивність нашої культури.
​​НАШ ТОП 10 продажів на Книжковому Арсеналі!

1. Вілла у Сан-Фурсиско – Ярослава Литвин
2. Свято цапа - Маріо Варгас Льоса
3. Моторошне сяйво - Б. Р. Маєрс
4. Кишенькова книжка емоційного інтелекту - Джил Хессон
5. Як Черчилль врятував цивілізацію - Джон Гарт
6. Стратегії кризових комунікацій - Аманда Коулман
7. Авангардне мистецтво в Україні, 1910–1930 - Мирослав Шкандрій
8. Як взаємодіяти з проблемними людьми - Рой Ліллей
9. Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал - Яакко Халметоя, Оллі Совіярві, Теему Аріна
10. Покора – Щепан Твардох

Дякуємо, що читаєте 💙
Дякуємо нашим партнерам книгарні Readeat за співпрацю 💙
​​#книжка_тижня

📘«Потужні презентації» Ден Кеннеді

Чи може одна чудова презентація зробити вас багатим? Чи здатна вона запустити, підживити та розбудувати цілу компанію? Або надати звичайному бізнесу надзвичайну перевагу? І якщо так, то як навчитися створювати та проводити такі потужні презентації для будь-яких цілей — стільки, скільки вам потрібно, і так часто, як це необхідно?

Відповіді на ці та інші нагальні запитання нададуть справжні професіонали у створенні та використанні ефективних презентацій — люди, які досягли успіху завдяки вмінню виступати перед різноманітними аудиторіями.
Книжка буде корисною для всіх, хто прагне опанувати майстерність переконливо доносити власні думки.
​​Декілька цитат з книги про домініканського диктатора «Свято цапа» Маріо Варгаса Льоси:

«Господар розрубив гордіїв вузол. «Годі! Для тяжких хвороб – гіркі ліки!» Він не лише виправдовував масове знищення гаїтянців 1937 року, а й проголосив це подвигом режиму.»

« - Чи варто було так принижуватися, тату? Навіщо? Заради ілюзії влади? Часом я думаю, що причина полягала в іншому, навіть збагачення було вторинним. Насправді і тобі, і Аралі, і Пічардо, і Чіріносу, й Альваресу Піні, і Мануелю Альфонсо подобалося вовтузитися у багні.»

«А на війні є лише два шляхи: здатися або знищити ворога.»

« - Я не міг виявляти геройство, не міг дати йому привід убити мене, - сказав він, важко опускаючись у старе крісло-гойдалку, на якій дон Вісенте полюбляв дрімати під час сієсти. – Я вдав, ніби повірив його поясненням, і дозволив купити себе.»

«Звісно, він був чудовиськом, як і вся ця родина. А ким міг стати син такого батька, зростаючи поруч із монстром?»

«Так, дуже важко не образити Христа побутовими вчинками. І він, нещасний смертний, затаврований первородним гріхом, міг слугувати живим доказом природженої слабкості людини. Але як могла помилятися натхненна Богом церква, підтримуючи бездушного правителя?»
​​ДОМАШНІЙ ОФІС

Правило мозку: Ваш робочий день може здаватися й відчуватися дещо інакше, ніж раніше. Зважайте на це під час свого планування.

- COVID-19 змінив для нас спосіб проведення зборів, можливо, назавжди. Відеоконференції відіграватимуть важливу роль у вашій комунікації з колегами.
- Відеоконференції є особливо виснажливими, вони витягують з мозку більше енергії, ніж особисте спілкування. Аби зменшити виснаження, час від часу вимикайте камеру, регулярно встановлюйте контакт з іншими учасниками та використовуйте формальну перевірку сприйняття.
- Для максимальної ефективності кожних зборів заздалегідь підготуйте порядок денний, надішліть його учасникам для попереднього читання й попросіть, щоби вони з’явилися на збори готовими до обговорення змісту, а потім проведіть дискусію замість лекції.
- Якщо ви працюєте вдома, виділіть простір (байдуже, якого розміру), що його ви використовуватимете лише для роботи.
- Щоб оптимізувати свій робочий день, складіть розклад. Дотримуйтеся його.
- Прокрастинація – це уникання негативних емоцій. Якщо збори вас емоційно виснажують, плануйте їх на той час, коли маєте найбільше енергії, - найімовірніше, уранці.

Текст взято з книги Джона Медіни «Правила мозку для роботи. Наука мислити розумніше в офісі та вдома»
​​Вгадайте книгу по першому реченню:
« -Добре, що ви врешті-решт звернулися до мене, - сказала я. – Немає жодних сумнівів, що в цьому домі живе привид, який мучить усіх.»

Підказка: це наша новинка з готичною атмосферою.

Пишіть ваші варіанти в коментарях 🥰
​​У новому інтерв'ю Дара Корній розповіла про те, як глобалізація вплинула на людей, про магічне мислення українців, про "шкідливу" літературу та власний шлях до видання книжок.
​​Гарного вечора п‘ятниці 😜
​​ПЕРЕДПРОДАЖ!!!
📘«Як я став дурнем» Мартен Паж

Герой роману французького письменника Мартена Пажа — молодий і надзвичайно розумний Антуан. Неабиякий інтелект хлопця не зробив його ані багатим, ані щасливим. Стомившись постійно про щось думати, розумник одного дня вирішує стати… дурнем. Нетривіальні спроби Антуана вимкнути власний мозок описані автором хльостко й іронічно. Добряче дісталося і сучасному суспільству, їдкий опис якого можна зачитувати друзям уголос.

Дебютний роман письменника перекладений 24 мовами і відзначений літературним призом студентів європейських вишів. А вдячні читачі давно розібрали цю книжку на цитати.
​​#книжка_тижня

📘«Імперфекціоністи» Том Рахман

У 1950 році в Римі з’явилася англомовна газета — плід пристрасті та фантазії одного мультимільйонера. Понад півстоліття вона дивувала й розважала читачів із багатьох куточків світу. Але з початком епохи Інтернету наклад газети починає стрімко падати, у неї досі немає власного сайту, майбутнє здається похмурим. Проте репортери та редактори, схоже, цього не помічають, бо занурені в бурхливе особисте життя…

У цьому груповому портреті дивовижних персонажів, яких не об’єднує нічого, крім служіння приреченій ідеї, безліч зворушливих та смішних моментів, неочікуваних сюжетних поворотів і зламаних доль. А ще — це дотепний, сповнений їдкої іронії опис світу іноземців, які мешкають у Римі, їхніх мрій, потрясінь і мелодрам.
​​Прочитайте ці книги, якщо любите подорожувати 💙

📘«Турист мимоволі» Енн Тайлер
Мейкон Лірі, головний герой роману Енн Тайлер,— неймовірний педант і прихильник «системи» майже в усьому. Він ненавидить подорожувати, але заробляє на життя написанням путівників. Через рік після трагічної загибелі сина-підлітка дружина пропонує Мейкону розлучитися. Саме з цього моменту у героя розпочинається абсолютно нове життя…
👉https://bit.ly/3QpnKxE

📘«Шалено багаті азійці» Кевін Кван
Рейчел Чу — американка китайського походження, професорка економіки в Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік — професор історії в цьому ж університеті, а сам із Сингапуру. Вони кохають одне одного, і Нік пропонує Рейчел разом провести літню відпустку на його батьківщині. Ще й привід чудовий — весілля найкращого друга. Рейчел погоджується, навіть не підозрюючи, що на неї чекає…
👉https://bit.ly/3TvDwca

📘«Імперфекціоністи» Том Рахман
У цьому груповому портреті дивовижних персонажів, яких не об’єднує нічого, крім служіння приреченій ідеї, безліч зворушливих та смішних моментів, неочікуваних сюжетних поворотів і зламаних доль. А ще — це дотепний, сповнений їдкої іронії опис світу іноземців, які мешкають у Римі, їхніх мрій, потрясінь і мелодрам.
👉https://bit.ly/49rY1fA
​​КРАСИВЕ І БЕЗГЛУЗДЕ

Як відрізнити добре мистецтво від поганого?

«… художник Ед Руша вивів для нас просте й корисне правило: «Добре мистецтво, - стверджує він, - має викликати реакцію «Гм? Ого!», на відміну від «Ого! Гм?», яка вказує на погане мистецтво». Інакше кажучи, мистецький твір, який спочатку нас ошелешує, а потім викликає захват, у довгостроковій перспективі приносить більше задоволення й користі, ніж той, що має на меті шокувати глядача і справляє лише поверхневе враження.

Якщо з першого погляду картина вам не сподобалась, це нормально. Але дивіться далі. Ви можете подумати: «Що це? Чому воно таке потворне? Кому спало на думку це створити?» Це ваше початкове «Гм?», і воно є правильною реакцією. Але дивіться далі, бо у вас виникнуть інші реакції й, можливо, вам відкриється дещо більше. Унаслідок цього ви можете люто зненавидіти картину, зате глибше зрозумієте і мистецький твір, і себе самих.»

Текст взято з книги Йохана Ідема «Як ходити до музею?»
2024/06/12 23:20:15
Back to Top
HTML Embed Code: