Telegram Web
📍 Відкриття DLC 43 у с.Центральне: крок до освітнього відновлення після окупації

30 квітня у с.Центральне Шевченківської громади Миколаївської області урочисто відкрито Цифровий освітній центр DLC №43 — ще один важливий освітній простір, що дарує дітям майбутнє, знання і безпеку.

🇺🇦 Центр розташовано на базі Центрального ліцею, і він уже став символом відродження освіти після девʼяти місяців окупації.

🤩 DLC 43 створено, щоб дати дітям можливість навчатися офлайн, спілкуватися, грати, досліджувати світ та надолужувати освітні втрати, які спричинила війна.

Серед почесних гостей події:

👤Олег Пилипенко — голова Шевченківської ТГ
👤Тетяна Гончаренко — представниця відділу освіти
👤Депутатки Валентина Кондратʼєва та Вікторія Дука

🧠 У програмі відкриття:
– інтегроване STEM-заняття з вікториною «Безпечне довкілля» для молодших школярів (координаторка Людмила Прокопенко)
– змагання старшокласників у Minecraft Education — у віртуальному світі «Крижані вершини»
– презентація історії освітньої платформи Minecraft Education, підготовлена учнями

🌟 DLC №43 — це простір для натхнення, розвитку критичного мислення, психологічної підтримки та повернення до нормального життя. Це місце, де знання — це суперсила, а кожна дитина — головна героїня своєї освітньої історії.

🫶🏻 Дякуємо усім партнерам, які роблять такі історії можливими!
_________
Проєкт «Створення цифрових освітніх центрів (DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді» реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти (AIDE) спільно з ЮНІСЕФ за підтримки уряду Японії.


Подяка партнерам за реалізацію DLC👇:
👉🏻Асоціація інноваційної та цифрової освіти
👉🏻UNICEF Ukraine
👉🏻Миколаївська обласна державна адміністрація

#цифровийосвітнійцентр #цифровіосвітніцентри #DLC #AIDEякіснаосвіта #Миколаївщина #Центральне #освітабезмеж #ОсвітаЗарадиМайбутнього
☀️ УЧНІ ХЕРСОНУ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

🤩 Офіційно відкрито Цифровий Освітній Центр №36 у м.Херсон Освітня локація з'явилася завдяки співпраці Асоціації інноваційної та цифрової освіти з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Херсонською обласною державною адміністрацією. Новий простір відкривали у безпечних умовах та наголошували на високій потребі живого спілкування як дітей, так і дорослих, особливо в сучасних обставинах.


Створення Цифрового освітнього центру у Херсоні обумовлене проживанням тут близько 5 тисяч дітей. Це дуже вагома цифра. Якщо навчання може відбуватися дистанційно, то жива комунікація, обмін емоціями, можливість пізнавати та досліджувати спільно, брати приклад поведінки, стиль мовлення, підсвідомо наслідувати чи свідомо навчатися – все ж краще очі в очі. Така локація урізноманітнить можливості херсонців організовувати своє навчання та допоможе з користю проводити дозвілля.

📌 Відкриття освітнього центру №36 відвідали:

💙 Володимир КЛЮЦЕВСЬКИЙ – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації;
💛 Тетяна ЮШКО – заступник Херсонського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
💙 Дмитро БОНДАРЕНКО – заступник Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти;
💛 Наталія ПІДГУРСЬКА – координаторка Цифрових освітніх центрів (DLC) у Одеській та Херсонській області;
💙💛 Людмила МАКЕДОНОВА та Лариса ПАЛАДІЙ – координаторки Цифрового освітнього центру DLC №36 «Херсонський».

Разом з учнями 2-3 класів гості події взяли участь у:

🆎 занятті з надолуження прогалин з англійської мови «Солодощі в нашому житті» (Учителька Тетяна ПОЗДНЯКОВА);

🍦перерві на пригощання морозивом - саме такий був супер-приз за умовами інтерактивного уроку-гри;

🐝 майстер-класі з аплікації та паперової пластики «Бджілка» (Учитель Ігор ЧАРНЕЦЬКИЙ).

Приємно було спостерігати яскраві посмішки на обличчях присутніх. На якийсь час усі поринули у світ пізнання і забули про світ ззовні.

🌎 Наразі 46 Цифрових освітніх центрів у південному регіоні України здійснюють головну свою місію – забезпечують навчання школярів, що не мають доступу до офлайн освіти, допомогти їм надолужити освітні втрати, соціалізуватися, комунікувати, підтримувати себе і друзів та рідних психологічно. У Херсонській області працює вже 9 таких просторів, один із них у обласному центрі.

📍«Сьогоднішнє відкриття Центру у Херсоні пройшло у форматі занять для учнів початкової школи та їхніх батьків. Це гарна можливість розширити коло спілкування учнів та дати можливість їм проводити окремі заняття очно – це дуже цінний момент, адже поки що ми не можемо надати херсонським дітям можливості повноцінно навчатися в офлайн-режимі», – коментує Володимир КЛЮЦЕВСЬКИЙ, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

📍
«У Херсоні знаходиться близько 5 тис. учнів. Подібні ініціативи це єдина можливість навчатися дітям очно. Цифрові освітні центри чудово облаштовані технічно, а працювати за спеціально підібраними програмами дітям дуже подобається» – говорить Тетяна ЮШКО, заступник Херсонського міського голови.

«Відкрити Цифрові освітні центри у Херсоні та Чорнобаївці - найскладніший виклик для нас з точки зору безпеки серед 46 центрів у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях. Ми радіємо, що діти Херсонщини можуть навчатися за допомогою інноваційних освітніх технологій та у безпечних умовах. Нам важливо допомагати дітям навчатися, формувати особистісні риси, розвивати їхні навички і покращувати можливості комунікації. Ми докладаємо зусиль, щоб такі центри з’являлися у громадах незалежно від кількості учнів, адже зараз увага і піклування потрібні кожній дитині», – зазначає заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитро БОНДАРЕНКО.

Подяка партнерам за реалізацію DLC👇:
👉🏻Асоціація інноваційної та цифрової освіти
👉🏻UNICEF Ukraine
👉🏻Херсонська обласна державна адміністрація

#цифровийосвітнійцентр #цифровіосвітніцентри #DLC #AIDEякіснаосвіта #Херсонщина #Чорнобаївка #освітабезмеж #ОсвітаЗарадиМайбутнього
📣 ЮНІСЕФ та Асоціація інноваційної та цифрової освіти відкрили Цифровий освітній центр у Дар’ївській громаді на Херсонщині.

📚👩‍🏫 Майже усі учні Херсонщини навчаються дистанційно. Тому ініціатива відкриття Цифрових освітніх центрів стала такою популярною та успішною.
 
🏫 Цього тижня на базі місцевого закладу освіти за сприяння Херсонської ОДА та партнерству двох організацій відкрився Цифровий освітній центр DLC №32 "Лиманецький"🔥

Особливістю цього центру є його географічна близькість до лінії фронту. Село Лиманець деокупували у листопаді 2022 року, а завдяки зусиллям директора ліцею, сільського голови й допомозі місцевих активістів дуже швидко було облаштовано підземну школу. Підвальне приміщення ліцею розділили на зони - окремі класи. Так у ліцеї розпочалося змішане навчання, а діти мали змогу спілкуватися між собою та з учителями.

Згодом тут з’явився Цифровий освітній центр – місце нових технологій та творчих успіхів, що розширило можливості місцевих освітян та учнів не лише у надолуженні втрачених знань, а і у їх здобутті та опануванні важливих навичок, соціалізації і психологічній підтримці дітей і дорослих, їхньому дозвіллі.


🤩 Порадіти з місцевими щодо відкриття Цифрового освітнього центру DLC №32 долучилися гості:

👨‍💼 Володимир КЛЮЦЕВСЬКИЙ – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації;
👩‍💼 Олена ДАНИЛОВА – начальник Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації;
👩‍💼Олена ЗАІКІНА – начальник відділу освіти молоді і спорту Дар’ївської громади;
👨‍💼 Денис ГОНЧАРУК – заступник начальника Дар’ївської сільської військової адміністрації;
👩‍💼 Ніна ГУБАРЬ – керівник Лиманецького старостату;
👨‍💼 Дмитро БОНДАРЕНКО – заступник Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти;
👩‍💼 Наталія ПІДГУРСЬКА – координаторка Цифрових освітніх центрів (DLC) у Одеській та Херсонській області;
👨‍💼 Олег БІЛЕЦЬКИЙ – директор Лиманецького ліцею Дар’ївської сільської ради;
👩‍💼 Катерина ОЛЕФІР – координаторка Цифрового освітнього центру DLC №32 «Лиманецький»;
👨‍💼👩‍💼👨‍💼👩‍💼 колектив освітян Лиманецького ліцею.

Що ж відбувалося під час події👇:

1️⃣ «Урок для життя».
Гостей запросили на заняття з учнями 2-3 класів. Це інноваційний урок, який дозволяє відступити від традиційного формату уроку та дати дітям необхідні розуміння і навички, що будуть потрібні їм у звичайному житті в щоденному побутовому користуванні.

Тема: «Математика в повсякденному житті» (учителька Тетяна Лучкова)

Під час уроку було застосовано різноманітні формати роботи, за допомогою навідних питань та презентації усі разом відслідковували математику у буденних речах.

2️⃣ Після уроку учні розповідали, де застосовують здобуті під час навчання у Центрі знання та які здобуті тут навички допомогли їм досягти успіхів

3️⃣ Абсолютно усі очікували на видрукувану за допомогою 3D-принтера фігурку кораблика, адже для запуску роботи принтера теж використовували математичні знання

4️⃣ Присутні ознайомилися з технічними забезпечення Центру і освітніми ресурсами, якими безкоштовно ділиться з учнями й учителями Асоціація інноваційної та цифрової освіти

5️⃣ На згадку про подію усі разом зробили фото 📸

📱 Цифровий освітній центр №32 "Лиманецький" має власний канал, через який популяризує свою діяльність: https://www.tgoop.com/lymanetskyy

Центр існує завдяки співпраці👇:
👉🏻Асоціація інноваційної та цифрової освіти
👉🏻UNICEF Ukraine
👉🏻Херсонська обласна державна адміністрація
______
Проєкт «Створення цифрових освітніх центрів (DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді» реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти (AIDE) спільно з ЮНІСЕФ за підтримки уряду Японії.

#DLC #цифровийосвітнійцентр #цифровіосвітніцентри #Херсонщина #ОсвітаЗарадиМайбутнього
2025/07/06 19:09:44
Back to Top
HTML Embed Code: